HV732BTTD9313F
MFR.Part #
HV732BTTD9313F
JLCPCB Part #
C4194068
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS