RN732BTTD21R8C50
MFR.Part #
RN732BTTD21R8C50
JLCPCB Part #
C3934226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS