HV732ATTD1873F
MFR.Part #
HV732ATTD1873F
JLCPCB Part #
C4335521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS