RN73R1JTTD2461D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2461D10
JLCPCB Part #
C2546792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.46kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS