HV732ATTD8664F
MFR.Part #
HV732ATTD8664F
JLCPCB Part #
C4039298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS