HV732ARTTD8664F
MFR.Part #
HV732ARTTD8664F
JLCPCB Part #
C6576405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS