HV732ATTD8063D
MFR.Part #
HV732ATTD8063D
JLCPCB Part #
C4080251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS