HV732ATTD8063F
MFR.Part #
HV732ATTD8063F
JLCPCB Part #
C4289473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS