HV732ATTD7873D
MFR.Part #
HV732ATTD7873D
JLCPCB Part #
C4330207
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS