HV732ATTD8873D
MFR.Part #
HV732ATTD8873D
JLCPCB Part #
C3925763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS