RN732BTTD61R2C50
MFR.Part #
RN732BTTD61R2C50
JLCPCB Part #
C4132255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS