HV732ATTD6813F
MFR.Part #
HV732ATTD6813F
JLCPCB Part #
C4218026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS