P0805E2610FBT
MFR.Part #
P0805E2610FBT
JLCPCB Part #
C4111059
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount