SG73S2ATTD9092F
MFR.Part #
SG73S2ATTD9092F
JLCPCB Part #
C3926194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS