HV732ATTD6493F
MFR.Part #
HV732ATTD6493F
JLCPCB Part #
C4312488
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS