HV732ATTD6494F
MFR.Part #
HV732ATTD6494F
JLCPCB Part #
C3961631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS