RP73D2A665KBTG
MFR.Part #
RP73D2A665KBTG
JLCPCB Part #
C3969780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS