HV732ATTD5493F
MFR.Part #
HV732ATTD5493F
JLCPCB Part #
C4025888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS