RN732BTTD53R0B25
MFR.Part #
RN732BTTD53R0B25
JLCPCB Part #
C4133642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS