HV732ATTD6043D
MFR.Part #
HV732ATTD6043D
JLCPCB Part #
C3913561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS