HV732ATTD565G
MFR.Part #
HV732ATTD565G
JLCPCB Part #
C4212218
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS