RN73H2BTTD71R5B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD71R5B50
JLCPCB Part #
C4146681
Description
250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS