SG73P1JRTTD80R6F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD80R6F
JLCPCB Part #
C7360148
Description
-55℃~+155℃ 333mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS