HV732ATTD2493F
MFR.Part #
HV732ATTD2493F
JLCPCB Part #
C4053329
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS