HV732BTTD2373F
MFR.Part #
HV732BTTD2373F
JLCPCB Part #
C4337047
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS