SG73G2BTTD13R7C
MFR.Part #
SG73G2BTTD13R7C
JLCPCB Part #
C5750641
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS