HV732ATTD5233F
MFR.Part #
HV732ATTD5233F
JLCPCB Part #
C3914324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS