HV732BTTD5233F
MFR.Part #
HV732BTTD5233F
JLCPCB Part #
C4135409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS