SR731JTTDR499F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTDR499F
JLCPCB Part #
C4250631
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 250mW 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS