HV732ARTTD5233F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ARTTD5233F
JLCPCB Part #
C5738324
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS