RN73H2BTTD6342B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6342B10
JLCPCB Part #
C4272061
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS