HV732ATTD9533F
MFR.Part #
HV732ATTD9533F
JLCPCB Part #
C4219681
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS