HV732ATTD3654F
MFR.Part #
HV732ATTD3654F
JLCPCB Part #
C4206147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS