TNPW0805240KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805240KBYEA
JLCPCB Part #
C1720721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS