HV732ARTTD3654F
MFR.Part #
HV732ARTTD3654F
JLCPCB Part #
C6576372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS