RN73H1ETTP19R8F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP19R8F50
JLCPCB Part #
C3999373
Description
-55℃~+155℃ 19.8Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS