HV732ATTD3323F
MFR.Part #
HV732ATTD3323F
JLCPCB Part #
C4286529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS