HV732ATTD3163F
MFR.Part #
HV732ATTD3163F
JLCPCB Part #
C4027773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS