SR731HTTC2R0J
MFR.Part #
SR731HTTC2R0J
JLCPCB Part #
C2600069
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS