HV732ATTD3163D
MFR.Part #
HV732ATTD3163D
JLCPCB Part #
C4028894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS