HV732ATTD3014F
MFR.Part #
HV732ATTD3014F
JLCPCB Part #
C3919358
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS