RN73H1JTTD4170A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4170A05
JLCPCB Part #
C4180542
Description
100mW 417Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS