HV732ATTD2703F
MFR.Part #
HV732ATTD2703F
JLCPCB Part #
C3933273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS