RK73H1HTTC1580D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1580D
JLCPCB Part #
C7343225
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS