RN73H2ETTD6121F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6121F25
JLCPCB Part #
C3914655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS