HV733ARTTE6812F
MFR.Part #
HV733ARTTE6812F
JLCPCB Part #
C7287418
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS