SR73W3ATTE43LJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTE43LJ
JLCPCB Part #
C2601950
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 43mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS