HV732ATTD2434F
MFR.Part #
HV732ATTD2434F
JLCPCB Part #
C4024093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS