HV732ATTD2553D
MFR.Part #
HV732ATTD2553D
JLCPCB Part #
C4291194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS