RN73H1ETTP8661C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8661C10
JLCPCB Part #
C2554696
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS